Post Image

Dla firmy LIVISTO Polska przygotowaliśmy projekt graficzny na puszkę z napojem izotonicznym o smaku cytrynowym promującym markę HAPPYVET.

HAPPYVET jest to inicjatywa mająca na celu pomóc lekarzom weterynarii osiągnąć wewnętrzny spokój. Oto krótki opis:

Zdajemy sobie sprawę ze złożoności środowiska, w którym Państwo funkcjonują na co dzień, a także z tego, jak wysokie wymagania Państwo sobie stawiają. Niepokojące jest jednak to, że globalnie wskaźniki demotywacji, zmęczenia, niepokoju, wypalenia zawodowego, depresji, a w końcu rezygnacji z kariery zawodowej wśród lekarzy weterynarii są coraz wyższe.

Z tego powodu w ramach noworocznego postanowienia, stworzyliśmy dla Państwa platformę internetową koncentrującą się wokół trzech zasadniczych obszarów – zapobieganie, rozpoznawanie i ponownie skupienie się na przyczynach, które mogą prowadzić do wypalenia zawodowego lub pomóc Państwu odkryć inne sposoby czerpania przyjemności z wykonywanego zawodu:

Vet Voices: Treści skoncentrowane na sile umysłu, psychologii, tematach takich jak motywacja, wybór drogi życiowej, stawianie granic, praca zespołowa oraz komunikacja.

Vet Yogi: Vet Yogi zaprojektowaliśmy wraz z dr Crisem Pestana – praktykującym lekarzem weterynarii oraz certyfikowanym instruktorem jogi. Jest to terapeutyczny, kompleksowy i przystępny program, w pełni dostosowany do potrzeb zawodu lekarza weterynarii.

Eat Well Vet: Szybkie, praktyczne i pełnowartościowe przepisy na posiłki, które idealnie nadają się do zabrania do pracy, stworzone przez ekspertów – kucharza i dietetyka oraz wskazówki, które pozwolą zaoszczędzić czas w kuchni i lepiej się odżywiać.

HappyVetProject jest pierwszym krokiem na nowej ścieżce, którą chcielibyśmy budować, rozwijać razem z Państwem w myśl naszego hasła: Along with you, aby zapoczątkować tę bardzo potrzebną zmianę. Ze względu na międzynarodowy charakter tego projektu jest on dostępny wyłącznie w wersji anglojęzycznej.

Niech Wszyscy, którzy kochają i troszczą się o innych, nauczą się najpierw jak kochać i dbać o samych siebie!

Strona internetowa >HAPPYVET<

Jeżeli potrzebujesz projektu lub rebrandingu logo – dobrze trafiłeś/aś!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

A to kilka prostych kroków aby szybko zamówić projekt oraz wycenę druku:

  • Podaj interesujący Cię produkt (kartka, ulotka, folder, broszura, itd.)
  • Podaj format jaki Cię interesuje lub zapytaj jaki naszym zdaniem byłby najlepszy dla Ciebie
  • Podaj temat projektu lub jeżeli masz już gotowy wyślij go do nas
  • Opisz w kilku słowach/zdaniach co ma się znajdować na projekcie
  • Jeżeli interesuje Cię wydruk, podaj jaki nakład lub zakres mamy wycenić
  • Wszystkie te informacje wyślij do nas na maila: biuro@mass-media.eu lub za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce „kontakt”
  • Zwykle odpowiadamy na maile w przeciągu kilku godzin, lecz nie później niż 24h.

projektowanie logo, projektowanie logotypów, rebranding logo, tworzenie wizerunku firmy

Comments are closed.